مرگ یکی از «مهاجمان» به ستاد موسوی در سامراء برخی محافظه‌کاران از کشته شدن مهدی…

‫مرگ یکی از «مهاجمان» به ستاد موسوی در سامراء
برخی محافظه‌کاران از کشته شدن مهدی نوروزی یکی از شناخته‌شده‌ترین مهاجمان به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سامراء خبر داده‌اند.
این رسانه‌ها نوشته‌اند نوروزی شب گذشته (شنبه ۲۰ دی) در درگیری با نیرو‌های «داعش» به ضرب گلوله کشته شده است.
مهدی نوروزی٬ عضو شورای فرماندهی پایگاه بسیج «شهید تیموری‌نیا» در شهر کرمانشاه بود که از سوی سپاه برای جنگ با گروه «داعش» به عراق اعزام شد.
آن‌طور که رسانه‌های محافظه‌کار نوشته‌اند٬ نوروزی پیش از در‌گیری‌های عراق٬ برای دفاع از بشار اسد به سوریه اعزام شده و در جنگ با مخالفان حکومت سوریه شرکت کرده بود.
خبرگزاری فارس نیز با اعلام خبر کشته شدن مهدی نوروزی٬ نوشته وی در تهران ده‌ها مأموریت مختلف در دفاع از «حریم ولایت» و «نظام مقدس» جمهوری اسلامی انجام داده بود.
به نظر می‌رسد منظور این خبرگزاری وابسته به سپاه از ماموریت‌های این عضو بسیج٬ حضور و نقش فعال وی در سرکوب اعتراض‌ها به نتیجه انتخابات سال ۸۸ باشد.
مهدی نوروزی یکی از مهاجمان شناخته شده به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در قیطریه بود که انتشار تصاویری از وی و همراهانش در آن زمان جنجال‌های زیادی به همراه داشت.
محافظه‌کاران نوروزی را عضو رسمی سپاه و برادرزاده بهرام نوروزی٬ معاون پیشگیری سابق ناجا معرفی کرده‌اند.
منبع: سایت دیگربان‬

http://j.mp/1y3fNBS

‫توانا: آموزشکده جامعه مدنی ایران‬

‫مرگ یکی از «مهاجمان» به ستاد موسوی در سامراءبرخی محافظه‌کاران از کشته شدن مهدی نوروزی یکی از شناخته‌شده‌ترین مهاجمان به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سامراء خبر داده‌اند.این رسانه‌ها نوشته‌اند نوروزی شب گذشته (شنبه ۲۰ دی) در درگیری با نیرو‌های «داعش» به ضرب گلوله کشته شده است.مهدی نوروزی٬ عضو شورای فرماندهی پایگاه بسیج «شهید تیموری‌نیا» در شهر کرمانشاه بود که از سوی سپاه برای جنگ با گروه «داعش» به عراق اعزام شد.آن‌طور که رسانه‌های محافظه‌کار نوشته‌اند٬ نوروزی پیش از در‌گیری‌های عراق٬ برای دفاع از بشار اسد به سوریه اعزام شده و در جنگ با مخالفان حکومت سوریه شرکت کرده بود.خبرگزاری فارس نیز با اعلام خبر کشته شدن مهدی نوروزی٬ نوشته وی در تهران ده‌ها مأموریت مختلف در دفاع از «حریم ولایت» و «نظام مقدس» جمهوری اسلامی انجام داده بود.به نظر می‌رسد منظور این خبرگزاری وابسته به سپاه از ماموریت‌های این عضو بسیج٬ حضور و نقش فعال وی در سرکوب اعتراض‌ها به نتیجه انتخابات سال ۸۸ باشد.مهدی نوروزی یکی از مهاجمان شناخته شده به ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در قیطریه بود که انتشار تصاویری از وی و همراهانش در آن زمان جنجال‌های زیادی به همراه داشت. محافظه‌کاران نوروزی را عضو رسمی سپاه و برادرزاده بهرام نوروزی٬ معاون پیشگیری سابق ناجا معرفی کرده‌اند.منبع: سایت دیگربان‬

Advertisements
Categories: didar, دیدار | Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: