Mobile Uploads
چکیده :این زندانی سیاسی و جانباز جنگ تحمیلی که پس از تهاجم خونین روز پنج شنبه به بند 350 اوین به انفرادی منتقل شده است، در تماس تلفنی با همسر خود که در جریان تجمع خانواده زندانیان سیاسی در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، از حضور خود در سلول انفرادی تا اطلاع ثانوی و نیز شکستگی بینی و سر خود خبر داده است….

بهزاد عرب گل از زندانیان سیاسی سبز از ناحیه بینی و سر دچار جراحت و ضرب دیدگی شده است.

به گزارش خبرنگار کلمه، این زندانی سیاسی و جانباز جنگ تحمیلی که پس از تهاجم خونین روز پنج شنبه به بند ۳۵۰ اوین به انفرادی منتقل شده است، در تماس تلفنی با همسر خود که در جریان تجمع خانواده زندانیان سیاسی در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، از حضور خود در سلول انفرادی تا اطلاع ثانوی و نیز شکستگی بینی و سر خود خبر داده است.

در تهاجم خونین روز ۵ شنبه به بند ۳۵۰ زندا اوین، ۳۲ نفر به سلول های انفرادی بند ۲۴۰ منتقل شدند که روز شنبه ده نفر از آنان به بند عمومی بازگردانده شدند و از باقی آن ها هنوز خبر موثقی در دست نیست جز آنکه از روز انتقال در اعتصاب غذا به سر می برند.

روز گذشته زندانیان سیاسی در دو نامه مستقل با تشریح ماجرای حمله و آسیب دیدگی به دادستان و رییس جمهور بر رفتار ظالمانه و غیرقانونی ماموران شهادت داده و خواستار رسیدگی مقامات عالی کشور به این موضوع شدند.

این تماس ها و شهادت نامه ها و گزارش ها در حالی هر روز با سندی جدید اثبات می شود که اسماعیلی رییس سازمان زندان ها همچنان با دروغ تلاش می کند که اصل موضوع را انکار کند.

Advertisements
Categories: didar, دیدار | Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: