این تصاویر را تکثیر کنید، روایت یک «بخشش» تصاویر بیشتر: http://bit.ly/1jKCErN…

‫این تصاویر را تکثیر کنید، روایت یک «بخشش»

تصاویر بیشتر: ‬http://bit.ly/1jKCErN

مادری داغدار، پای چوبه دار، از خون فرزندش گذشت تا مادر دیگری داغ فرزند نبیند. خانواده «عبدالله حسین‌زاده» تصمیم دارد با دیه دریافتی مدرسه فوتبالی به نام پسرش در شهرستان نور راه اندازی کند.
به گزارش ایسنا، سال ۸۶، چهارشنبه بازار شهرستان نور از توابع استان مازندران، شاهد نزاع خیابانی بود که منجر به قتل «عبدالله حسین‌زاده» نوجوان ۱۷ ساله شد. بلال که هم سن و سال عبدالله بود به عنوان قاتل شناخته شد.
پدر و مادر عبدالله که پسر کوچکترشان را در جریان یک تصادف از دست داده بودند باید داغ عبدالله را هم تحمل می‌کردند. حالا پس از ۷ سال، آن‌ها در پای چوبه دار از انتقام انصراف دادند و اکنون با تنها دخترشان زندگی می‌کنند.
عبدالغنی حسین‌زاده پدر عبدالله یکی از پیشکسوتان فوتبال مازندران است و به آموزش فوتبال می‌پردازد. او تصمیم دارد با دیه دریافتی مدرسه فوتبالی به نام پسرش در شهرستان نور راه اندازی کند.

هیچ موبایلی عکس و فیلم نگرفت

عادل فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ این هفته از خانواده حسین‌زاده می‌خواهد تا از اجرای حکم اعدام چشم پوشی نمایند و اهالی نور و رویان با گفتن «عموغنی شفاعت، شفاعت» تلاش می‌کنند تا از اعدام یک انسان در ملا عام جلوگیری کنند.

نرگس جودکی از شاهدان عینی این مراسم در وبلاگش می‌نویسد: «این مراسم با اعدام‌های دیگر فرق دارد. کسی با موبایل عکس و فیلم نمی‌گیرد. انگار همه مردم شهر در تلاشند تا هر کدام سهمی در این نتیجه داشته باشند. به‌جز یک پسر نوجوان هیچ کودکی در این میدان نیست…».‬http://bit.ly/1jKCErN

http://j.mp/1hVkI9w

‫توانا: آموزشکده جامعه مدنی ایران‬
‫ این تصاویر را تکثیر کنید، روایت یک «بخشش» تصاویر بیشتر: ‬http://bit.ly/1jKCErN‫ مادری داغدار، پای چوبه دار، از خون فرزندش گذشت تا مادر دیگری داغ فرزند نبیند. خانواده «عبدالله حسین‌زاده» تصمیم دارد با دیه دریافتی مدرسه فوتبالی به نام پسرش در شهرستان نور راه اندازی کند. به گزارش ایسنا، سال ۸۶، چهارشنبه بازار شهرستان نور از توابع استان مازندران، شاهد نزاع خیابانی بود که منجر به قتل «عبدالله حسین‌زاده» نوجوان ۱۷ ساله شد. بلال که هم سن و سال عبدالله بود به عنوان قاتل شناخته شد. پدر و مادر عبدالله که پسر کوچکترشان را در جریان یک تصادف از دست داده بودند باید داغ عبدالله را هم تحمل می‌کردند. حالا پس از ۷ سال، آن‌ها در پای چوبه دار از انتقام انصراف دادند و اکنون با تنها دخترشان زندگی می‌کنند. عبدالغنی حسین‌زاده پدر عبدالله یکی از پیشکسوتان فوتبال مازندران است و به آموزش فوتبال می‌پردازد. او تصمیم دارد با دیه دریافتی مدرسه فوتبالی به نام پسرش در شهرستان نور راه اندازی کند. هیچ موبایلی عکس و فیلم نگرفت عادل فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ این هفته از خانواده حسین‌زاده می‌خواهد تا از اجرای حکم اعدام چشم پوشی نمایند و اهالی نور و رویان با گفتن «عموغنی شفاعت، شفاعت» تلاش می‌کنند تا از اعدام یک انسان در ملا عام جلوگیری کنند. نرگس جودکی از شاهدان عینی این مراسم در وبلاگش می‌نویسد: «این مراسم با اعدام‌های دیگر فرق دارد. کسی با موبایل عکس و فیلم نمی‌گیرد. انگار همه مردم شهر در تلاشند تا هر کدام سهمی در این نتیجه داشته باشند. به‌جز یک پسر نوجوان هیچ کودکی در این میدان نیست…».‬http://bit.ly/1jKCErN‫ عکس: آرش خاموشی – ایسنا ‬http://bit.ly/1kZ4DYw‫ گزارش از شاهدان عینی این مراسم ‬http://bit.ly/1iZt4iF

Advertisements
Categories: didar, دیدار | Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: