Timeline Photos
سه شنبه بیستم اسفند ماه، ساعت 12 ظهر پایان زمان جمع آوری امضاء برای این درخواست می باشد.
یا زیر این پست امضا کنید یا به لینک بروید و امضا کنید
فقط یک بار امضا کنید
امضای نامۀ رسمی خطاب به رئیس جمهور و درخواست رسیدگی به پروندۀ مریم شفیع پور!
نامۀ شهروندان ایران زمین به دست شخص رئیس جمهور خواهد رسید. اگر این متن را پیش از این امضاء کرده اید؛ دیگر نیازی نیست اسمتان را مجدد کامنت بگذارید.
متن را بخوانید و در صورتیکه تمایل دارید امضاء کنید؛ لطفا نام خود را در کامنت ها بنویسند. لایک زدن به منزلۀ امضاء محسوب نمی شود. کامنت های متفرقه پاک خواهد شد. با سپاس

جناب آقای حسن روحانی،
رئیس جمهور محترم با سلام
امیدواریم به آگاهی جنابعالی رسیده باشد، مریم شفیع پور دانشجوی زندانی محروم از تحصیل که پس از انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ دستگیر شده، نخستین دانشجویی در دولت شماست که با پرونده تدارک دیده شده از سوی وزارت اطلاعات پیشین، به دادگاه اعزام شد و نخستین دانشجویی هم هست که در دوران دولت تدبیر و امید جناب‌عالی به هفت سال حبس تعزیری محکوم شده است.

با توجه به تاکید مکرر شما بر تکریم حقوق شهروندی، ما جمعی از شهروندان ایران، نسبت به این حکم سنگین علیه یکی از فرزندان جوان روشن‌ضمیر این مرز و بوم اعتراض داریم و از شما درخواست مى كنيم با توجه به بیماری خانم مریم شفیع‌پور و یک بار بیهوشی وی در بند عمومی و نیاز مبرم به انجام درمان در خارج از زندان، به عنوان رييس قوه مجریه از اختیارات قانونى خود بهره جویید.

امضاکنندگان این نامه انتظار دارند، از آن جا که گزارش وزارت اطلاعات پیشین مبنای چنین حکم سنگینی بوده و در این باره ابهام‌های زیادی وجود دارد، جناب‌عالی، به آیت‌الله علوی وزیر محترم اطلاعات دولت تدبیر و امید ماموریت دهید تا با تعيين یک بازرس ویژه، روند دستگیری، بازجویی و برخوردهای صورت گرفته با خانم شفیع‌پور را بررسی و گزارش نهایی آن نهاد امنیتی که ملاک قاضی برای صدور چنین حکم کم‌سابقه‌ای در تاریخ محاکم سیاسی کشور است را مورد بازبینی مجدد قرار دهند.

امید می‌رود که دستور و پیگیری جنابعالی دست‌کم بخشی از ابهام ها را رفع کند و انگیزه‌ای را در دل این کشور به وجود آورد که با استعانت از راهکارهای قانونی، می‌توان حقوق شهروندان را اعاده کرد.
با سپاس و احترام و امید به توفیق دولت اعتدال
http://j.mp/1cJY9ZV
‫تمام انچه ذهنم گفت ..دستم نوشت و چشمم برایش دنبال تصویر گشت‬

Advertisements
Categories: didar, دیدار | Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: