ایـــــران : October 06, 2013 at 09:34AM

فراخوان روایت‌های تصویری شما از زندگی زنان / بی بی سی

رسانه‌ها چقدر مسائل زنان را جامع و کامل و بدون تبعیض و پیش داوری منعکس می کنند؟ به نظر شما چه چیزی در تصویری که رسانه‌ها از زنان ساخته اند و می‌سازند، غایب است؟ اگر شما در جایگاه رسانه ها قرار داشتید، بر روی چه مواردی از زندگی زنان بیشتر تمرکز می‌کردید؟

برای پاسخ به این سوال‌ها می توانید دوربین‌تان را بردارید و یک روز از زندگی یک زن را روایت کنید. اگر خودتان زن هستید، این روایت می‌تواند از زندگی خودتان باشد.

اگر بخواهید دستاوردها، مشکلات، یا رنج ها و شادی‌های روزمره‌ی زندگی زنان را در یک عکس، یا یک فیلم ۳۰ ثانیه ای روایت کنید، آن تصویر چه خواهد بود؟

سرویس جهانی بی بی سی، در تدارک برنامه‌ها، گفتگوها و مناظره‌هایی در کلیک ویژه برنامه‌هایی تحت عنوان “صد زن” است تا به چالش‌ها و فرصت‌هایی که امروزه در قرن بیست و یکم در مقابل زنان قرار دارد بپردازد. یکی از بخش‌های این مجموعه به صد زنی می‌پردازد که دنیا را تغییر داده‌اند. عکس‌ها و فیلم‌های شما می‌تواند به جامع‌تر شدن این بخش کمک کند.

سوژه روایت تصویری شما می‌تواند در باره مواجهه زنان با مسائل زندگی چه در جامعه و چه در خانواده، کار زنان، زنان در فضاهای عمومی، سلامت و بهداشت زنان، تحصیل زنان، زنان در نقش مادر، همسر، مدیر یا معلم، زنان و خشونت، زنان در جنگ، زنان و سیاست و … بسیاری از موضوعات دیگر باشد.

شما می‌توانید تصاویر خودتان را از طریق فرم زیر آپلود کنید تا در صفحه کلیک شاهد عینی منتشر کنیم و با دیگر بخش‌های سرویس جهانی بی بی سی به اشتراک بگذاریم. فراموش نکنید که روایت خود درباره سوژه فیلم یا عکس‌ها را همراه با این تصاویر بفرستید.

همچنین می‌توانید تصاویر خود را به آدرس کلیک shoma@bbc.co.uk ایمیل کنید.

فراموش نکنید که نام، نشانی ایمیل، و اطلاعاتی را درباره مواد ارسالی قید کنید. لطفا شما تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس حاصل کنیم.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم، خود یا دیگران را در معرض خطر قرار ندهید و قانونی را نیز زیر پا نگذارید. شرایط و مقررات ما را بخوانید.

با ارسال این فایل (ها) موافقت خود را کلیک شرایط و مقررات ما اعلام می کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک به بخش پرسش های متداول مراجعه کنید

http://www.bbc.co.uk/persian/institutional/2013/10/131003_call_for_ugc_100women.shtml https://www.facebook.com/photo.php?fbid=674537375889934&set=a.256156527728023.75507.255293611147648&type=1

Advertisements
Categories: armando32 | Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | Leave a comment

Post navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: